Kategoriler

Gözde Home,

   2018 yılında Kayseri Talas ilçesinde küçük ev aletleri sektöründe perakende mağazası olarak kurulan GÖZDEHOME, 2019 yılında gelişen e-ticaret pazarına girerek müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için ürün yelpazesini genişletmiştir. Halen Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 16. Cadde no:54 Kayseri adresinde e-ticaret sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

   GÖZDEHOME, Set üstü Ocak çeşitleri ile girdiği e-ticaret pazarında şu an Set Üstü Ocak çeşitleri, küçük ev aletleri, Puf, Cam Tablo, Portmanto, Pizza Makinesi, Tüplü Mangal, Elektrikli Pişiriciler ve bunların yedek parçaları satışı yaparak siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

   Deneyimli çalışanları sayesinde kısa sürede bütün pazaryerlerinde satış grafiği sürekli artan GÖZDEHOME, müşterilerine sorunsuz, güvenli ve en hızlı şekilde hizmet sunma hedeflerine sahiptir.

   Halen Türkiye'nin en gelişmiş pazaryerlerinden olan; trendyol.com, n11.com, hepsiburada.com, pazarama.com, çiçeksepeti.com ve pttavm.com sitelerinde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan GÖZDEHOME, müşterilerine komisyonsuz, aracısız ve en uygun fiyatları sunabileceği bir platform olarak kendi satış sitesini kurma ihtiyacı duymuş ve www.gozdehome.com.tr sitesi kurulmuştur.

   


      Beklentileri aşan, akılda kalan, kulaktan kulağa yayılan, markayı büyüten, sadakat ve memnuniyet yaratan müşteri deneyimleri yaşatmak ve tasarlamak için buradayız...

 

gozdehome Anasayfa Footer Bilgi İkonları
gozdehome header
gozdehome ödeme
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.